Witam na mojej stronie,
jeśli się na niej znaleźliście to wielu z Was stoi przed wyborem fotografa na ten wyjątkowy dzień.

Fotoreportaż ślubny to nie jest zbiór przypadkowych, kolorowych obrazków ale to historia zamknięta w kadrach.
Fotografia ślubna to przede wszystkim ludzkie emocje, radość, wzruszenie, miłość.

Myślę, że dobry fotograf ślubny powinien widzieć więcej niż inni, powinien być bacznym obserwatorem, dostrzegać i wydobywać to co najważniejsze.

Podczas swojej pracy staram się uchwycić ulotne chwile bo kwiaty uschną, tort zjedzą goście, sukienkę mole a zdjęcia pozostaną.

Nazywam się Jarosław Maliborski, specjalizuję się w fotografii ślubnej. Na tej stronie a także na moim blogu możecie zapoznać się z moimi pracami, możecie zobaczyć jak patrzę i co widzę.

Pracować dla Was tego dnia to zawsze dla mnie duże wyróżnienie, wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Wiem jaka odpowiedzialność spoczywa na mnie, wiem też, że po latach jedno spojrzenie do albumu może przywołać wszystkie te uczucia jakie towarzyszyły wam tamtego dnia.

Choć najłatwiej mnie znaleźć wpisując w wyszukiwarki- fotograf Lublin to działam na terenie całego kraju, mamy samochody, pociągi i samoloty - mogę być z Wami w dowolnym miejscu.Serdecznie zapraszam - fotograf Lublin - Jarek Maliborski
Fotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna LublinFotografia Ślubna Lublin
© 2010-2014 BY JAREK MALIBORSKI.PROJEKT I WYKONANIE PIWKOO