Fotoreportaż

Jest to historia Waszego najważniejszego dnia zamknięta w moim obiektywie. Swoją ślubną opowieść zaczynam od przygotowań Panny Młodej. Towarzyszę jej u fryzjera czy wizażysty, bo każda kobieta wygląda tego dnia zjawiskowo. Pokazuję detale, które składają się na wyjątkowość tego dnia. Jestem z Wami w domu Panny Młodej gdzie obserwuje ubieranie sukni ślubnej, często nerwową atmosferę, a także wzruszenia podczas błogosławieństwa. Podglądam, łapię chwile staram się uchwycić coś czego nie widać.
Punktem kulminacyjnym jest zawsze ceremonia, to tu czas na chwilę staje w miejscu. Ze swoim aparatem "poluje" na Wasze spojrzenia, gesty, patrzą i zatrzymuję w kadrach jak przyrzekacie sobie miłość, wierność, uczciwość... składając sobie sakramentalne - "tak".
Następnie akcja opowieści której jestem narratorem przenosi się na przyjęcie weselne, toasty, zabawy i taniec w którym najłatwiej zobaczyć to "coś". Podczas całego dnia reportażowego staram się zobaczyć detale i emocje, których inni mogą nie dostrzegać - wszystko to co stworzy spójną historię.W dniu reportażu wykonuje także krótki sesje portretowe z Wami i najbliższą rodziną, znajomymi

Na sesję plenerową umawiamy się w innym późniejszym terminie, aby odbyła się "na luzie", bez zbędnego pośpiechu.
W pakiecie klient otrzymuje stylową fotoksięge wielkości 30x30 cm oraz nie mniej niż 250 najlepszych, starannie obrobionych fotografii. Istnieje możliwość zamiany fotoksiążki na tradycyjny album mogę także przygotować prezentację multimedialną z podkładem muzycznym, czy też uruchomić prywatną galerię na mojej stronie dla waszej rodziny i znajomych. 

 

 

 

Usługi dodatkowe:

Chcesz zaskoczyć swoich gosci ? Moge na weselu przygotowac i wydrukować  dla Was wasze zdjęcie, które rozdacie gosciom wychodzącym z wesela  ilośc sztuk 200-300 może nawet 1000 dla mnie to nie problem.

© Copyright 2018-2024 by bymalibu. Wszelkie prawa zastrzeżone.projektowanie stron www